O NÁS

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, 
vítejte na našich stránkách. 

Dovolte, abychom Vám v krátkosti představili naši společnost StavProMont s.r.o., která vznikla koncem roku 2014. 

Firma se zabývala především realizací staveb v oborech instalatérství, topenářství. Postupem času a získáním zkušeností jsme rozšířili nabídku poskytovaných služeb našim zákazníkům o stavební práce, elektroinstalace, zámečnictví, klempířství, malířství a natěračství, jádrové diamantové vrtání, sádrokartonářské práce a inženýrské sítě. 

Našim zaměřením je výstavba rodinných domů na klíč, kompletní rekonstrukce domů a bytů, zámkové dlažby a chodníky, příjezdové komunikace, zateplení a fasády. Jsme dynamicky se rozvíjející stavební společnost na českém trhu. Zabýváme se i maloobchodním, velkoobchodním a internetovým prodejem po celé České republice. 

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysokou profesionalitu. Zkušený tým StavProMont Vám nabízí své zkušenosti. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální. 

Neváhejte nás kontaktovat. Bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.


S pozdravem Váš tým StavProMont